Гонтар принесла Україні другу медаль Паралімпіади-2024

Українці забракло зовсім трохи, щоб завоювати "золото".
29 серпня, 20:55
Анна Гонтар (праворуч) / Getty Images

У Парижі завершився фінальний заплив у жінок на 50 метрів вільним стилем у класі S6.

Україна у фіналі була представлена Анною Гонтар, яка вела боротьбу за золоту медаль.

На жаль, Анні не вдалося перемогти - вона програла 0,42 секунди переможниці запливу Цзян Юйянь з Китаю.

Але й друге місце українка не зуміла посісти, поступившись лише 0,11 секунди американці Елізабет Маркс.

Нагадаємо, що для України це вже друга нагорода на Паралімпійських іграх 2024 року - трохи раніше Антон Коль став срібним призером у запливі на спині на 100 метрів.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Паралімпіада