А Максим Веракса зупинився за крок від подіуму, який міг бути суто українським.
2 вересня, 20:09
Ілля Яременко / Getty Images

Україна продовжує підкорювати Паралімпійські ігри 2024 року, що проходять у Парижі.

Ілля Яременко, Олексій Вірченко та Максим Веракса вийшли на старт у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем у класах S12 та S13.

Усі українці вели боротьбу за перемогу, яка, зрештою, дісталася представнику Білорусі Ігарю Бокі. "Нейтральний" спортсмен випередив на 0,12 секунди Яременка, який фінішував другим.

Третє місце посів Вірченко, який поступився своєму співвітчизнику 0,08 секунди. За крок від подіуму зупинився Веракса, відставши від Вірченка на 0,15 секунди.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з усіма медалями, які українські спортсмени завоювали на Паралімпійських іграх 2024 року.