Денисенко - паралімпійський чемпіон із плавання, Веракса і Стеценко завоювали срібні медалі

За два фінали українці заробили ще три нагороди.
4 вересня, 19:19
Ярослав Денисенко / Getty Images

Увечері середи, 4 вересня, у Парижі відбулися два фінали в плаванні в рамках Паралімпіади 2024 року.

У першому фінальному запливі на 100 метрів вільним стилем у класі S12 серед чоловіків брали участь одразу три українці: Ярослав Денисенко, Максим Веракса та Ілля Яременко.

І перші два плавці забрали головні нагороди: Денисенко став паралімпійським чемпіоном, а Веракса - срібним призером. Яременко, на жаль, фінішував лише сьомим.

Потім на старті 100-метрівки вільним стилем того ж класу опинилися жінки, де Україну представляла Анна Стеценко.

Суперницею українки в боротьбі за "золото" була представниця Бразилії Марія Кароліна Гомес Сантьяго. І саме вона з відривом у 1,09 секунди стала переможницею. Стеценко в свою чергу виграла срібну медаль.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з українцями-медалістами Паралімпійських ігор 2024 року.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!