Трусов виграв "золото" Паралімпіади, встановивши при цьому новий рекорд

Український плавець продемонстрував феноменальний результат.
4 вересня, 20:48
Андрій Трусов / Getty Images

У середу, 4 вересня, у Парижі на Паралімпійських іграх 2024 року відбувся фінал із плавання.

Одразу три українські спортсмени брали участь у запливі на 50 метрів вільним стилем у класі S7: Андрій Трусов, Євген Богодайко та Юрій Шенгур.

І цей фінал подарував паралімпійського чемпіона - Трусов із результатом 26,38 секунди не лише виграв "золото", а ще й встановив новий світовий рекорд, який йому ж і належав (27,07 секунди).

На жаль, інші плавці залишилися без нагород: Шенгуру не вистачило всього 0,05 секунди для третього місця, а Богодайко фінішував шостим.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з усіма медалями, які українці завоювали на Паралімпіаді-2024.