Анчелотті: Баварія скаржиться на офсайд? Тоді ми скаржимося на нирок Кімміха

В італійця знайшлося чим відповісти на головний скандал півфінального поєдинку.
9 травня, 14:13
Карло Анчелотті / Getty Images

Всі представники мюнхенської Баварії залишали Сантьяго Бернабеу у люті після того, як гол Маттейса Де Лігта на 13-й доданій хвилині до другого тайму не був зафіксований нібито через офсайд.

У підсумку "ротен" програли 1:2 та за сумою двох матчів залишили Лігу чемпіонів на стадії півфіналу. Реал вирушив у фінал.

Претензії німецької сторони до суддівської бригади дійшли до головного тренера "бланкос" Карло Анчелотті. Італієць у свою чергу знайшов чим на це відповісти.

"Баварія скаржиться на офсайд? Окей, тоді ми скаржимося на скасований гол Начо. Кімміх пірнав", - цитує італійця Bayern & Germany.

"Епізод з офсайдом просто пояснити. Можливо, офсайду не було, але арбітр свиснув (перед голом) і ми припинили грати. От і все".

Раніше Карло Анчелотті прокоментував виступи Вінісіуса Жуніора цього сезону, зазначивши, що його підопічний повинен вважатися одним із фаворитів на Золотий м'яч.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!