Одне фото спромоглося завдати багато травм спортсменам.
2023 г., 17 липня, 10:20
Тур де Франс / Getty Images

У неділю, 16 липня, відбувся черговий етап перегонів Тур де Франс, у якому сталася масштабна аварія.

Трохи більш ніж за 120 км до фінішу один із уболівальників вирішив зробити селфі, коли повз нього проїхав гонщик із Америки Зепп Кусс.

Фанат зачепив спортсмена і той упав на трасу, після чого відбувся масштабний завал гонщиків.

Після інциденту усі велогонники повернулися на трасу.

Зазначимо, це не перший випадок, коли події фанатів призводять до аварій на Тур де Франс. Два роки тому вболівальниця також організувала масовий завал на трасі.

Стежити за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: аварія Тур де Франс