Вінгегор став переможцем Тур де Франс-2023

Данець другий рік поспіль займає перший рядок.
2023 г., 23 липня, 22:45
Трійця переможців / Getty Images

У неділю, 23 липня, пройшов останній етап у рамках Тур де Франс-2023.

Переможцем гонки став бельгійський спринтер Bora Hansgrohe Йорді Меус. У фінішному спринті він випередив Яспера Філіпсена та Ділана Груневегена.

У свою чергу данець Йонас Вінгегор (Jumba Visma) став переможцем турніру. Спортсмен другий рік поспіль займає перший рядок.

Другим у загальному заліку став словенець Тадей Погачар, відставши від переможця на 7 хвилин та 29 секунд. Третє місце виборов британець Адам Йєйтс.

Нагадаємо, велогонка тривала три тижні, протягом яких спортсмени проїхали 3405 км. Перший етап стартував у Більбао, а останній завершився на Єлисейських полях у Парижі.

Стежити за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Тур де Франс