Одноклубник Леня перервав свою багатоматчеву серію дабл-даблів

Домантас Сабоніс набирав двозначні показники у двох статистичних метриках у понад шести десятках поєдинків.
10 квітня, 14:27
Домантас Сабоніс / Getty Images

Центровий Сакраменто Кінгз Домантас Сабоніс протягом 61 матчу поспіль йшов із паркету, маючи на своєму рахунку дабл-дабл.

Однак ця серія перервалася у грі проти Оклахоми (105:112), в якій 27-річний литовець набрав лише 8 очок, 13 підбирань та 5 передач за майже 34 хвилини на майданчику.

Як повідомляє ESPN, дана серія Сабоніса стала сьомою найдовшою в історії НБА. При цьому Домантас став володарем найдовшої серії з сезону-1976/77, коли відбулося злиття НБА та АБА (Американська баскетбольна асоціація).

Рекорд за тривалістю серії матчів з дабл-даблами належить великому Вілту Чемберлену, який протягом 227 матчів поспіль набирав двозначні показники у двох статистичних метриках.

Раніше стало відомо, що Мілуокі та Бостон провели наймиролюбніший матч в історії НБА, пробивши всього два штрафні кидки на двох.