Норвежки виграли жіночу естафету, Франція - кришталевий глобус, українки у ТОП-10

До вашої уваги результати гонки восьмого етапу Кубка світу в Естерсунді.
2023 г., 11 березня, 16:13
Юлія Джима / biathlon.com.ua

У суботу, 11 березня, на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді відбулася остання цього сезону жіноча естафета.

Переможницями гонки стали норвезькі біатлоністки, які на 15 секунд на фініші випередили француженок. Другого місця вистачило представницям Франції, щоб вибороти Малий кришталевий глобус у сезоні, посівши перше місце в естафетному заліку. Замкнули трійку призерів в Естерсунді німецькі біатлоністки.

Збірна України у цій гонці виступила у складі Юлії Джими, Олени Білосюк, Дар’ї Блашко та Анастасії Меркушиної.

На першому етапі Джима після ідеальної стрільби на двох вогневих рубежах передала естафету дев'ятою. Білосюк, незважаючи на один запасний патрон на четвертій стрільбі, продемонструвала хорошу швидкострільність та ще покращила позицію української збірної, дозволивши Блашко вийти на дистанцію вже шостою.

Утім, поступившись швидкістю суперницям і після двох промахів на стійці, українські біатлоністки втратили дві позиції і завершили третій етап уже восьмими. Меркушина з одним промахом на стійці дозволила обійти себе швейцарській біатлоністці та фінішувала на дев'ятому місці.