Біатлон-2023/2024: розклад і результати всіх гонок Кубка і чемпіонату світу
Дізнайся розклад біатлонного сезону-2023/24, час і дати гонок Кубка світу та чемпіонату світу з біатлону.
Все ближче і ближче до початку офіційного старту Кубка світу з біатлону, який вже наприкінці листопада стартує сингл-мікстом.
У сезоні-2023/24 відбудеться дев'ять етапів Кубка світу, а також чемпіонат світу, який цього разу пройде в лютому в Нове-Мєсто (Чехія).
Біатлон - календар і результати сезону-2023/24
Перший етап Кубка світу пройде в Естерсунді (Швеція), після чого переїде в австрійський Хохфільцен. Завершиться сезон у середині березня в Кенморі (Канада).
Календар біатлонного сезону вже відомий, ознайомитися з ним можна на ISPORT.
1-й етап (25 листопада - 3 грудня)
Естерсунд, Швеція
- 25 листопада | Сингл-мікст - переможець Швеція
- 25 листопада | Змішана естафета - переможець Франція
- 26 листопада | Індивідуальна гонка у жінок (15км) - виграла Вітоцци
- 26 листопада | Індивідуальна гонка у чоловіків (20км) - виграв Реєс
- 29 листопада | Жіноча естафета (4 по 6км) - перемогла Норвегія
- 30 листопада | Чоловіча естафета (4 по 7,5 км) - перемогла Норвегія
- 1 грудня | Спринт у жінок (7,5 км) - перемогла Жанмонно
- 2 грудня | Спринт у чоловіків (10км) - переміг Наврат
- 3 грудня | Гонка переслідування у жінок (10км) - перемогла Жанмонно
- 3 грудня | Гонка переслідування у чоловіків (12,5 км) - виграв Самуельссон
2-й етап (8-10 грудня)
Хохфільцен, Австрія
- 8 грудня | Спринт у чоловіків (10км) - переможець Тар'єй Бьо
- 8 грудня | Спринт у жінок (7,5 км) - переможниця Тандреволд
- 9 грудня | Гонка переслідування у чоловіків (12,5 км) - виграв Йоганнес Бьо
- 9 грудня | Гонка переслідування у жінок (10км) - переможниця Ельвіра Еберг
- 10 грудня | Чоловіча естафета (4 по 7,5км) - перемогла Норвегія
- 10 грудня | Жіноча естафета (4 по 6 км) - перемогла Норвегія
3-й етап (14-17 грудня)
Ленцергайде, Швейцарія
- 14 грудня | Спринт у жінок (7,5 км) - виграла Жустін Бреза-Буше
- 15 грудня | Спринт у чоловіків (10км) - виграв Бенедикт Долль
- 16 грудня | Гонка переслідування у жінок (10км) - виграла Жустін Бреза-Буше
- 16 грудня | Гонка переслідування у чоловіків (12,5 км) - виграв Йоганнес Бьо
- 17 грудня | Мас-старт у жінок (12,5 км) - виграла Жустін Бреза-Буше
- 17 грудня | Мас-старт у чоловіків (15км) - виграв Йоганнес Бьо
4-й етап (4-7 січня)
Оберхоф, Німеччина
- 5 січня | Спринт у чоловіків (10км) - виграв Бенедикт Долль
- 5 січня | Спринт у жінок (7,5 км) - виграла Жустін Бреза-Буше
- 6 січня | Гонка переслідування у чоловіків (12,5 км) - виграв Ендре Стрьомсгейм
- 6 січня | Гонка переслідування у жінок (10км) - виграла Жюлія Сімон
- 7 січня | Чоловіча естафета (4 по 7.5 км) - виграла Норвегія
- 7 січня | Жіноча естафета (4 по 6км) - виграла Франція
5-й етап (10-14 січня)
Рупольдинг, Німеччина
- 10 січня | Жіноча естафета (4 по 6км) - виграла Франція
- 11 січня | Чоловіча естафета (4 по 7,5 км) - перемогла Норвегія
- 12 січня | Спринт у жінок (7,5 км) - виграла Інгрід Тандреволл
- 13 січня | Спринт у чоловіків (10км) - виграв Ветле-Сьястад Крістіансен
- 14 січня | Гонка переслідування у жінок (10км) - виграла Вітоцці
- 14 січня | Гонка переслідування у чоловіків (12,5 км) - виграв Йоганнес Дале-Шевдаль
6-й етап (18-21 січня)
Антхольц-Антерсельва, Італія
- 18 січня | Індивідуальна гонка коротка у чоловіків (15 км) - виграв Йоганнес Бьо
- 19 січня | Індивідуальна гонка коротка у жінок (12,5 км) - виграла Лена Геккі-Гросс
- 20 січня | Одиночна змішана естафета - виграла Німеччина
- 20 січня | Змішана естафета - виграла Норвегія
- 21 січня | Мас-старт у чоловіків (15км) - виграв Ветле-Сьястад Крістіансен
- 21 січня | Мас-старт у жінок (12,5 км) - виграла Жюлья Сімон
Чемпіонат світу (7-18 лютого)
Нове-Мєсто-на-Мораве, Чехія
- 7 лютого | Змішана естафета - виграла Франція
- 9 лютого | Спринт у жінок (7,5 км) - виграла Жюлья Сімон
- 10 лютого | Спринт у чоловіків (10км) - виграв Стурла Легрейд
- 11 лютого | Гонка переслідування у жінок (10км) - виграла Жюлья Сімон
- 11 лютого | Гонка переслідування у чоловіків (12,5 км) - виграв Йоганнес Бьо
- 13 лютого | Індивідуальна гонка у жінок (15км) - виграла Ліза Віттоцці
- 14 лютого | Індивідуальна гонка у чоловіків (20км) - виграв Йоганнес Бьо
- 15 лютого | Одиночна змішана естафета - виграла Франція
- 17 лютого | Жіноча естафета (4 по 6км) - виграла Франція
- 17 лютого | Чоловіча естафета (4 по 7,5км) - виграла Швеція
- 18 лютого | Мас-старт у жінок (12,5км) - виграла Жюстін Брезаз-Буше
- 18 лютого | Мас-старт у чоловіків (15км) - переможець Йоганнес Бе
7-й етап (29 лютого - 3 березня)
Холменколлен, Норвегія
- 1 березня | Індивідуальна гонка у жінок (15км) - виграла Інгрід-Ландмарк Тандреволд
- 1 березня | Індивідуальна гонка у чоловіків (20км) - виграв Стурла Легрейд
- 2 березня | Мас-старт у жінок (12,5 км) - виграла Лєна Геккі Гросс
- 2 березня | Мас-старт у чоловіків (15км) - виграв Стурла Легрейд
- 3 березня | Одиночна змішана естафета - виграла Норвегія
- 3 березня | Змішана естафета - виграла Франція
8-й етап (8-10 березня)
Солт-Лейк-Сіті, США
- 8 березня | Чоловіча естафета (4 по 7,5 км) - виграла Норвегія
- 8 березня | Спринт у жінок (7,5 км) - виграла Жюстін Бреза-Буше
- 9 березня | Жіноча естафета (4 по 6км) - виграла Норвегія
- 9 березня | Спринт у чоловіків (10км) - виграв Ерік Перро
- 10 березня | Гонка переслідування у жінок (10км) - перемогла Лу Жанмонно
- 10 березня | Гонка переслідування у чоловіків (12,5 км) - переможець Йоганнес Бе
9-й етап (14-17 березня)
Кенмор, Канада
- 14 березня | Спринт у жінок (7,5 км) - виграла Ліза Віттоцці
- 15 березня | Спринт у чоловіків (10км) - виграв Йоганнес Бьо
- 16 березня | Гонка переслідування у жінок (10 км) - перемогла Віттоцці
- 16 березня | Гонка переслідування у чоловіків (12,5 км) - переміг Бьо
- 17 березня | Мас-старт у жінок (12,5 км) - виграла Лу Жанмонно
- 17 березня | Мас-старт у чоловіків (15 км) - виграв Йоганнес Бьо
На ISPORT доступний загальний залік серед чоловіків та жінок.