Тандреволд - переможниця жіночого спринту в Гохфільцені, Меркушина та Джима - у топ-40

Загалом чотири українки кваліфікувалися в гонку переслідування.
2023 г., 8 грудня, 17:00
Інгрід-Ландмарк Тандреволд / Getty Images

У п'ятницю, 8 грудня, у Гохфільцені стартував другий етап Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

У перший змагальний день після чоловічого спринту також відбулася спринтерська гонка у жінок.

Перемогу на дистанції святкувала Інгрід-Ландмарк Тандреволд. Норвезька біатлоністка пройшла гонку без промахів на вогневих рубежах та фінішувала з результатом 20:59,9.

Друге місце з відставанням у 4,9 секунди від лідера посіла шведка Ельвіра Еберг, а третьою стала Жустін Бреза-Буше із Франції.

Найкращий результат серед українок продемонструвала Анастасія Меркушина, яка з ідеальною стрільбою посіла 23-е місце. Також до залікової зони потрапила Юлія Джима, яка стала 38-ою.

Ірина Петренко, посівши 51-е місце, та Анна Кривонос, фінішувавши 57-ю, відібралися у гонку переслідування. Олена Городна фінішувала 68-ою.