Норвежець виграв індивідуальну гонку на чемпіонаті Європи, Дудченко - найкращий з українців

П'ять норвежців розібрали місця в топі.
24 січня, 13:28
Антон Дудченко / biathlon.com.ua

У середу, 24 січня, стартував чемпіонат Європи з біатлону, який проходить у Брезно-Осрбле (Словаччина).

Переможцем заїзду став представник Норвегії Вебйорн Соерум, який за чотири стрільби не допустив жодного промаху.

Примітно, що на перших п'яти місцях опинилися виключно норвежці. Призерами гонки стали Йохан-Олав Ботн і Мартін Улдаль.

Серед українців найкраще показав себе Антон Дудченко. За чотири стрільби він раз промахнувся, але це все одно дозволило йому опинитися на 12 місці. На кілька позицій нижче розмістився інший українець Віталій Мандзин.

Зазначимо, що Артем Прима не стартував, хоч був у заявці на гонку.