Швейцарка сенсаційно виграла масстарт у Норвегії, українки провалилися

Розв'язка загального старту подарувала несподівану чемпіонку.
2 березня, 15:02
Лена Хеккі-Гросс / Getty Images

У суботу, 2 березня, відбувся жіночий масстарт у рамках сьомого етапу Кубка світу, який триває в Норвегії.

Переможницею заїзду стала представниця Швейцарії Лена Хеккі-Гросс. Спортсменка до останньої стрільби йшла в групі лідерів, а потім відстрілялася чисто і виграла гонку.

Друге місце посіла француженка Жюлья Сімон, відставши від переможниці на 16 секунд. Трійку найкращих замкнула її співвітчизниця Лу Жанмоно. На останньому колі в боротьбі вона обійшла суперниць і вирвала для себе бронзу.

Участь у гонці брали дві українські спортсменки. Анастасія Меркушина за чотири стрільби допустила три промахи, а в підсумку посіла 27 позицію. Юлія Джима пройшла стрільби з п'ятьма промахами, що дозволило посісти їй передостаннє місце - 29.