iSport.ua

Ще одна азіатська країна вирішила повернути Формулу-1

Індія готова змінити законодавство заради перегонів.
Сьогодні, 13:28       Автор: Андрій Безуглий
Себастьян Феттель  / Getty Images
Себастьян Феттель / Getty Images

Влада Індії активно намагається повернути Формулу-1 в країну, пише India Today.

Нагадаємо, що перегони в Індії проходили в 2011-13 роках, але швидко втратили місце в календарі. Основною причиною вважалося фінансові проблеми зумовлені серйозними оподаткуваннями.

Зараз влада Індії знову вирішила провести перегони Формули-1 у своїй країні. Що не дивно на тлі зростаючої популярності чемпіонату.

Урядовці працює над спрощенням фінансових правил та зміною законодавства. Наприклад, раніше Гран-прі класифікувалося як розважальний захід, а не спортивний, що збільшувало розмір відрахувань.

Очікується, що за умови успішних переговорів з Формулою-1, перегони повернуться на Міжнародний автодром Будди.

Раніше також повідомлялося, що Хаас знайшов собі резервіста .

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK