Перес увійшов до ТОП-10 гонщиків в історії Формули 1 за кількістю проведених Гран-прі

В останній гонці сезону Чеко зможе вийти на дев'яте місце цього рейтингу.
2023 г., 24 жовтня, 18:01
Серхіо Перес / Getty Images

Нещодавно в Остині пройшов Гран-прі США, який став для Серхіо Переса особливим, незважаючи на результат.

Хоча мексиканський пілот і фінішував на п'ятому місці, яке після дискваліфікації Льюїса Гемілтона перетворилося на четверте, ця гонка стала важливою подією в його кар'єрі.

Як повідомляє Формула 1 у соціальних мережах, для Чеко це був 536-й вихід на стартову решітку в кар'єрі, що дозволило йому увійти в ТОП-10 в історії за цим показником.

Варто зазначити, що в останньому заїзді цього сезону 33-річний гонщик зможе повторити результат колишнього володаря абсолютного рекорду Ріккардо Патрезе, на рахунку якого 539 виходів на старт.

Нинішнім рекордсменом є пілот Астон Мартін Фернандо Алонсо, який із кожним новий Гран-прі лише оновлює власний результат.