Філадельфія побудує нову арену за 1,3 мільярда доларів до 2031 року

Дата відкриття не сподобалася головній зірці франшизи.
21 липня, 23:10
76 Place / nba.com
76 Place / nba.com

Джош Харріс і Девід Блітцер, керуючі партнери Філадельфії, оголосили в четвер, 21 липня, про створення нової девелоперської компанії 76 Devcorp, яка відповідає за будівництво майбутньої арени для Сіксерс, передає офіційний сайт НБА.

Під керівництвом бізнес-лідера з Філадельфії Девіда Адельмана у партнерстві з Harris Blitzer Sports Entertainment (HBSE) Корпорація розвитку займається будівництвом спеціально збудованої спортивно-розважальної арени, яка отримала назву "76 Place".

Читайте також: Каррі "просмажив" ЛеБрона, Лейкерс та Майамі під час церемонії нагородження ESPYS

Очікується, що нова арена, яка фінансується з приватних джерел, коштуватиме близько 1,3 мільярда доларів. Арена принесе 1,9 мільярда загальної економічної продукції під час будівництва та 400 мільйонів доларів щорічно після відкриття, щоб підтримати довгострокове економічне зростання та стійкість Філадельфії.

Будівництво буде завершено до початку сезону 2031–2032 років, що явно не втішило головну зірку 76-х Джоеля Ембііда. 28-річний камерунець, який нещодавно прийняв французьке громадянство, відповідно відреагував на дату відкриття у себе у Twitter.

Сумнівно, що через 10 років Ембіід виступатиме за Сіксерс, а тому він швидше побуває там у якості глядача. Нині Філадельфія виступає на Веллс Фарго Центр, який вміщує 21 600 глядачів.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK