Енріке - про Лігу чемпіонів: Для мене важче виграти перший раз, ніж другий або третій
Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке заявив, що має намір виграти Лігу чемпіонів вдруге.
Нагадаємо, що парижани стартують у головному єврокубку матчем проти Аталанти в середу, 17 вересня.
За словами іспанського фахівця, вдруге виграти турнір буде набагато простіше, оскільки гравці вже знають, що здатні на це.
Після завоювання європейського титулу наша мета, а також мета клубу, міста і наших уболівальників - знову увійти в історію і виграти Лігу чемпіонів вдруге поспіль. Ми повинні бути амбітними.У моєму менталітеті закладено прагнення вдосконалюватися, показувати гравцям, що не можна заспокоюватися. Бути амбітним - це нормально, потрібно постійно думати про вдосконалення.
Завоювати перший титул завжди нелегко, тому що гравці не думають, що вони здатні його виграти. Але ми показали їм шлях. Тепер весь ПСЖ і молоді гравці хочуть перемагати, тому що знають, що вони на це здатні. Для мене важче виграти перший раз, ніж другий або третій
Нагадаємо, що з розкладом першого туру Ліги чемпіонів ви можете ознайомитися на нашому сайті.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!