Аякс здобув вольову перемогу над Шахтарем

Команди порадували фанатів кількістю голів.
2022 г., 26 липня, 22:50
Аякс - Шахтар / ФК Шахтер Донецк

У вівторок, 26 липня, донецький Шахтар провів товариський матч із Аяксом на Йохан Кройф Арені.

У складі "гірників" вийшли десять вихованців із клубної академії, що є незвичайним досягненням для Шахтаря.

Рахунок у поєдинку був відкритий на 33-й хвилині після феноменального проходу Михайла Мудрика, який почав атаку зі своєї половини поля. Діставшись штрафного суперника, Михайло завдав гольового удару. Перед перервою амстердамський клуб зрівняв рахунок: Тадіч завершив атаку після скидки Антоніо.

У другому таймі Аякс мав велику перевагу, яку втілив у два голи. Спочатку Бергейс влучив у ворота Шахтаря, а потім Кудус встановив остаточний рахунок зустрічі - 3:1.

Аякс — Шахтар 3:1
Голи: Тадіч, 45, Бергейс, 73, Кудус, 85 — Мудрик, 33

Аякс: Пасвер – Ренш, Тімбер (Схурс, 66), Блінд, Вейндал (Баас, 77) – Классен (Консейсау, 77), Альварес, Бергейс (Тейлор, 80) – Бергвейн (Кудус, 66), Тадіч, Антоні (Бробі, 76)

Шахтар: Трубін (П'ятов, 46) – Конопля (Очеретько, 46), Бондар (Удод, 63), Козік (Савченко, 63), Корнієнко (Кірюханців, 46) – Степаненко (Джурасек, 46), Бондаренко (Стасюк, 46), Судаков (Вакула, 46) — Кащук (Кулаков, 46), Тотовицький (Чех, 46), Мудрик (Топалов, 46)

Раніше повідомлялося, що Шахтар провів матч з Аяксом у футболках з назвами українських міст замість прізвищ.