День в історії: УЄФА згадав вихід України до чвертьфіналу Євро-2020

Україна показала історичний результат на міжнародному турнірі.
2022 г., 29 червня, 14:15
Артем Довбик / Getty Images

Рівно рік тому, 29 червня 2021 року збірна України з футболу зустрічалася з національною командою Швеції в рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020.

Команди в основний час зіграли внічию – 1:1, на гол Зінченко швидко відповів Форсберг. Не зумівши виявити переможця у час, гра перейшла додатковий час.

Головний тренер української збірної Андрій Шевченко випустив на поле Артема Довбика, котрий і став головним героєм протистояння. Форвард головою замкнув подачу Олександра Зінченка на 120-й хвилині гри, принісши Україні перемогу.

У чвертьфіналі Євро-2020 Україна зустрічалася з Англією, яка розгромила Шевченка - 0:4. Зазначимо, що англійська збірна дійшла до фіналу турніру, де у серії пенальті поступилася національній команді Італії.