Переможець Ліги чемпіонів-2004 увійшов до тренерського штабу тен Хага в Манчестер Юнайтед

Знаменитий гравець повертається до Англії тепер у статусі тренера.
2022 г., 30 липня, 18:43
Бенні МакКарті / Manchester Evening News

Ерік тен Хаг додав ще одну людину до свого тренерського штабу в Манчестер Юнайтед. Як повідомляє Manchester Evening News, до команди як тренер нападників приєднався відомий у минулому форвард Бенні МакКарті.

МакКарті повинен допомогти гравцям лінії нападу поліпшити їх позиціонування та дії у завершальних стадіях атаки. Однак його робота не обмежуватиметься лише атакуючими гравцями Юнайтед.

Останнім місцем роботи 44-річного Бенні був південноафриканський Амазулу, де він працював головним тренером протягом двох років. Фахівець зумів вивести команду до групового етапу Африканської Ліги чемпіонів у їхній дебютний сезон у турнірі.

Наприкінці березня він залишив клуб, розірвавши контракт за взаємною згодою.

За свою 18-річну кар'єру південноафриканець вийшов на поле 466 разів, відзначившись 174 голами та 30 результативними передачами. У складі Порту він двічі ставав чемпіоном Португалії, а 2004 року виграв Лігу чемпіонів. Граючи за Аякс, він також вигравав чемпіонат Нідерландів.

Багато хто може пам'ятати МакКарті за виступами в АПЛ за Блекберн, в якому за 139 матчів він набив 52 голи.