РБ Лейпциг - Баварія 3:5 Відео голів і огляд матчу за Суперкубок Німеччини

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку за перший у сезоні трофей.
2022 г., 31 липня, 09:58
Баварія виграла Суперкубок Німеччини / Getty Images

У суботу, 30 липня, РБ Лейпциг та Баварія провели поєдинок за Суперкубок Німеччини.

Трофей вибороли підопічні Юліана Нагельсманна, здобувши феєричну перемогу з рахунком 5:3.

У першому таймі Баварія відправила у ворота суперника три м'ячі без відповіді - відзначилися Джамал Мусіала, Садіо Мане і Бенжамен Павар.

Після перерви Марсель Хальстенберг відіграв один гол, але незабаром Серж Гнабрі знову збільшив перевагу мюнхенців. Лейпцигу вдалося скоротити відставання до мінімуму стараннями Крістофера Нкунку, який реалізував пенальті, та Дані Ольмо, але у компенсований час Лерой Сане встановив остаточний результат у матчі.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу РБ Лейпциг - Баварія:

РБ Лейпциг - Баварія 3:5

Голи: Хальстенберг, 60, Нкунку, 77 (пен.), Ольмо, 89 - Мусіала, 14, Мане, 31, Павар, 45, Гнабрі, 66, Сане, 90+8

РБ Лейпциг: Гулачі - Сімакан (Новоа, 79), Орбан, Хальстенберг - Генріхс, Кампль (Ольмо, 52), Клостерманн - Собослаї (Айдара, 90+1), Лаймер - Нкунку, Форсберг (А. Сілва, 52)

Баварія: Ноєр - Павар (Мазрауї, 78), Упамекано (де Лігт, 78), Ернандес - Кімміх - Гнабрі (Сане, 78), Забітцер, Мусіала (Коман, 61), Девіс - Мане, Мюллер (Гравенберх, 68).

Попередження: Сімакан, Клостерманн - Кімміх, Сане, Ноєр.