Асист Зінченка допоміг Арсеналу перемогти Крістал Пелас на старті АПЛ

Український новачок "канонірів" успішно дебютував у лондонській команді.
2022 г., 6 серпня, 00:08
Зінченко відзначився гольовою передачею / Getty Images

У п'ятницю, 5 серпня, у стартовому матчі англійської Прем'єр-ліги Крістал Пелас зустрічався на своєму полі з Арсеналом.

Підопічні Мікеля Артети успішно розпочали новий чемпіонат, здобувши виїзну перемогу з рахунком 2:0, а допоміг "канонірам" у цьому український новачок команди Олександр Зінченко.

У своєму дебютному офіційному матчі за Арсенал українець на 20-й хвилині після подачі кутового асистував Габріелю Мартінеллі, який відкрив рахунок у поєдинку.

Під кінець зустрічі гості подвоїли свою перевагу після автоголу захисника Крістал Пелас Марка Гехі.

Зінченко відіграв у своєму першому матчі за Арсенал 83 хвилини, після чого його замінили на Кірана Тірні.

Крістал Пелас - Арсенал 0:2

Голи: Мартінеллі, 20, Гехі, 85 (аг)

Крістал Пелас: Гуаїта - Клайн, Андерсен, Гехі, Мітчелл - Шлупп (Хьюз, 86), Дукуре (Милівійовіч, 75) - Айю, Езе (Ебіовеї, 86), Заа - Едуар (Матета, 58)

Арсенал: Ремсдейл - Вайт, Саліба, Габріел, Зінченко (Тірні, 83) - Парті, Джака - Сака, Едегор (Локонга, 90+3), Мартінеллі - Жезус (Нкетіа, 83)

Попередження: Клайн, 64 - Джака, 44, Вайт, 60.