Тоттенгем відзначив дебютний матч сезону в АПЛ розгромом Саутгемптона

"Шпори" здобули вольову перемогу над суперником.
2022 г., 6 серпня, 18:51
Райан Сессеньйон / Getty Images

У суботу, 6 серпня, у рамках першого туру АПЛ Тоттегхем приймав Саутгемптон.  Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:1.

Першими відзначились "святі", забивши на 12-й хвилині зустрічі. Вже до перерви "шпорам" вдалося відіграти завдяки зусиллям Сессеньйона та Даєра.

У другій половині зустрічі Тоттенгем вдалося довести рахунок до розгромного вже до 63-ї хвилини. Салісу відзначився автоголом, а Кулусевський встановив фінальний результат.

Зазначимо, шведський вінгер став найкращим гравцем матчу, відзначившись голом та результативною передачею.

Тоттенгем - Саутгемптон 4:1

Голи: Сессеньон, 21, Даєр, 31, Салісу, 60 автогол, Кулусевський, 63 - Ворд-Прауз, 12

Тоттенхем: Льоріс, Емерсон (Доерті, 87), Даєр, Девіс (Лангле, 86), Ромеро, Сесенон (Перишич, 66), Сон Хин Мін, Хейб'єрг, Бентанкур (Біссума, 86), Кулусевський (86) Моура  Кейн.

Саутгемптон: Базуну, Уокер-Пітерс, Беднарек, Валері (Стівенс, 46), Салісу, Дженепо (Перро, 72), Ромеу (Діалло, 75), Уорд-Проуз, Лавіа, Арібо, Армстронг (Армстронг, 46).

Попередження: Сессеньйон (24), Бентанкур (75), Біссума (88).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Тоттенгем Саутгемптон АПЛ