Евертон - Челсі 0:1 Відео голу та огляд матчу чемпіонату Англії

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 7 серпня, 07:19
Евертон - Челсі: Відео голу / Getty Images

У рамках першого туру чемпіонату Англії Евертон на своєму полі приймав Челсі.

Лондонський Челсі у першому таймі перевершував суперника, створивши кілька добрих шансів для взяття воріт. Своїм дебютним голом у складі "синіх" міг відзначитись Рахім Стерлінг, проте його гол був забитий з офсайду.

Незважаючи на щільну оборону "ірисок", Челсі все ж таки повів у рахунку в першому таймі - Жоржіньо реалізував пенальті, який був зароблений Чилуеелом.

У другому таймі господарі почали більше грати в атаку, але врятувати нічию так і не вдалося.