Штурм - Динамо Київ 1:2: відео і огляд матчу

Вашій увазі найкращі моменти матчу кваліфікації ЛЧ
2022 г., 10 серпня, 00:41
Штурм - Динамо Київ

У рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо на виїзді зустрілося зі Штурмом із міста Грац. Матч завершився перемогою "біло-синіх" із рахунком 1:2

Перший м'яч був забитий у середині першого тайму, коли Расмус Хейлунд перехопив м'яч у центрі поля під час пасу Артема Бесєдіна, а потім замкнув передачу Праса на лівий фланг штрафного майданчика.

Основний час матчу закінчився мінімальною перемогою Штурма, яка переводила матч в овертайми.

На початку першої 15-хвилинки Віктор Циганков чудовим навісом знайшов у штрафному майданчику Костянина Вівчаренка, який відмінним ударом завершив атаку киян, зрівнявши рахунок.

Вже в другому овертаймі сам Циганков став автором забитого м'яча, який відправив м'яч у ворота після комбінації у виконанні киян, встановивши тим самим фінальний рахунок.