Боруссія Д здобула важку вольову перемогу над Фрайбургом

"Джмелі" продовжують йти без втрат зі старту чемпіонату.
2022 г., 12 серпня, 23:51
Маріус Вольф та Джуд Беллінгем / Getty Images

У п'ятницю, 12 серпня, на Європа Парк відбувся матч другого туру німецької Бундесліги між Фрайбургом та дортмундською Боруссією. Зустріч завершилася вольовою перемогою гостей із рахунком 3:1.

Перший гол гри відбувся на 35-й хвилині зусиллями Міхаеля Грегорича, який реалізував передачу Маттіаса Гінтера.

У другій половині господарі віддали ініціативу "джмелям", які змогли не лише відігратися, а й вирвати перемогу. За останні 13 хвилин матчу голами відзначилися Джеймі Байно-Гіттенс, Юссуфа Мукоко та Маріус Вольф.

Після двох турів Боруссія йде без втрат, маючи шість очок із шести можливих.

Фрайбург - Боруссія Д 1:3
Голи: Грегорич, 35 - Байно-Гіттенс, 77, Мукоко, 84, Вольф, 88.

Фрайбург: Флеккен - Сідійя, Гінтер, Лінгарт, Гюнтер - Еггештайн, Хофлер, Доан (К'єре, 85), Шаллай, Гріфо (Вайсгаупт, 85) - Грегорич (Петерсен, 74).

Боруссія Д: Кобель - Меньє (Вольф, 46), Хуммельс, Шлоттербек, Геррейро - Дауд (Брандт, 76), Ройс, Беллінгем - Азар (Байно-Гіттенс, 64), Модест, Мален (Мукоко, 70).

Попередження: К'єре - Меньє, Беллінгем, Шлоттербек.