Реал здобув розгромну перемогу над Мальоркою в чемпіонаті

Мадридці пропустили першими, але під кінець поєдинку розібралися із суперником.
2022 г., 11 вересня, 17:28
Реал розгромив Мальорку / Getty Images

У неділю, 11 вересня, мадридський Реал у рамках п'ятого туру іспанської Ла Ліги приймав на своєму полі Мальорку.

Підопічні Карло Анчелотті, незважаючи на те що пропустили першими, зуміли дотиснути суперника і здобути впевнену вольову перемогу з рахунком 4:1.

Мадридська команда мала перевагу, але на 35-й хвилині зустрічі гості вийшли вперед після точного удару Ведата Мурікі. Проте перед перервою господарі поля змогли вирівняти становище зусиллями Федеріко Вальверде.

У другому таймі Реал ще довго не міг вразити ворота Мальорки, але ближче до кінця зустрічі все ж таки розібрався із суперником. На 73-й хвилині мадридці вийшли вперед стараннями Вінісіуса Жуніора, а наприкінці поєдинку Родріго й Антоніо Рюдігер довели рахунок до розгромного.

Після п'яти турів Реал йде без втрат та з 15 очками очолює турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. Мальорка із п'ятьма балами посідає 13 місце.

Реал - Мальорка 4:1

Голи: Вальверде, 45+3, Вінісіус, 73, Родріго, 89, Рюдігер, 90+3 - Мурікі, 35

Реал: Куртуа - Васкес (Карвахаль, 71), Рюдігер, Алаба, Менді (Начо, 59) - Вальверде, Кроос, Себальос (Камавінга, 69) - Родріго, Азар (Модріч, 59), Вінісіус

Мальорка: Райковіч - Маффео, Вальєнт, Раїльйо, Настасіч, Хауме Коста - Дані Родрігес (Греньє, 59), Батталья (Баба, 53), де Галларета (Антоніо Санчес, 59) - Мурікі (Абдон, 78), Лі Кан Ін (Жуніор, 78)

Попередження: Менді, 25, Вальверде, 34, Алаба, 81 - Настасіч, 16, Маффео, 25, Раїльйо, 39, Вальєнт, 85, Антоіно Санчес, 86.