Манчестер Юнайтед - Тоттенгем 2:0 огляд матчу та результат гри 19.10.2022

Дізнайтеся про результат матчу чемпіонату Англії між Манчестер Юнайтед і Тоттенгемом.
2022 г., 20 жовтня, 00:25
ФК Манчестер Юнайтед  / Getty Images
ФК Манчестер Юнайтед / Getty Images

У середу, 19 жовтня, у рамках 12 туру АПЛ Манчестер Юнайтед приймав Тоттенгем. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Команди в першому таймі не зуміли забити один одному голів, однак у другій половині зустрічі "червоні дияволи" змогли двічі відзначитись у ворота Уго Льоріса.

Забитими м'ячами відзначилися півзахисники Манчестер Юнайтед Фред та Бруну Фернандеш.  Голи бразильця та португальця принесли манкуніанцям три очки.

Зазначимо, форвард МЮ Кріштіану Роналду так і не з'явився на полі, а на 90-й хвилині демонстративно підвівся і залишив лаву запасних, пішовши в підтрибунне приміщення.