Баварія в гольовій перестрілці виявилася сильнішою за Герту

Дубль Шупо-Мотінга приніс перемогу мюнхенцям.
2022 г., 5 листопада, 18:48
ФК Баварія / Getty Images

У суботу, 5 листопада, в рамках 13 туру Бундесліги Герта приймала на своєму полі Баварію. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:2.

Усі голи у цій зустрічі припали на першу половину зустрічі. Мюнхенцям вдалося за 38 хвилин забити три м'ячі. Дубль на рахунку Еріка-Максима Шупо-Мотинга та гол забив Джамал Мусіала.

У свою чергу Герта змогла відіграти два м'ячі під завісу тайму. Команда за п'ять хвилин двічі відрізнялася у ворота Мануеля Нойєра, проте на більше господарів не вистачило, тому матч так і завершився перемогою мюнхенців.

Після 13 турів Герта займає 14-е місце з 11-ма балами, а Баварія йде на першому рядку, набравши 28 очок.

Герта - Баварія 2:3

Голи: Лукебакіо, 40, Зельке, 45 - Мусіала, 12, Шупо-Мотінг, 37, 38

Герта: Крістенсен – Кенні, Рогель, Кемпф, Платтенхарт (Міттельштадт, 65) – Тусар (Боатенг, 85), Сердар (Еджуке, 65), Лукебакіо, Боетюс, Ріхтер (Маоліда, 78) – Зельке.

Баварія: Нойєр – Девіс (Ернандес, 64), Упамекано, Павар, Мазраві – Горецька (Забітцер, 78), Кімміх, Мане (Коман, 64), Мусіала, Гнабрі (Сане, 75) – Шупо-Мотінг.