Саутгемптон підписав бронзового призера ЧС-2022
Міслав Оршич отримав свій шанс у топовому чемпіонаті.
2023 г., 6 січня, 20:10 Автор: Василь Медвідь
Міслав Оршіч
Саутгемптон посилив свою атакувальну лінію.
"Святі" підписали хорватського вінгера Міслава Оршича. Сума переходу склала 6 млн євро.
Дебютувати за новий клуб хорват зможе вже за кілька днів. Наступної середи, 11 січня, Саутгемптон зіграє з Ман Сіті.
Раніше Оршич виступав за Динамо Загреб. У поточному сезоні хорватського чемпіонату він зіграв 15 матчів, забивши 8 голів і віддавши 7 асистів.
Статті на тему
Популярне на сайті
переглядів
переглядів
переглядів
переглядів
Останні новини
ЧС-202600:45
Ліга конференцій23:26
Європа21:59