Салернітана - Наполі 0:2 Відео голів та найкращих моментів матчу 21.01.2023 Серії А

Представляємо до вашої уваги огляд матчу лідера та одного з аутсайдерів італійського чемпіонату.
2023 г., 21 січня, 23:23
Салернітана - Наполі / Getty Images

На Стадіо Арекі пройшов матч 19-го туру італійської Серії А між Салернітаною та Наполі, який завершився перемогою гостьової команди з рахунком 2:0.

Наприкінці першого тайму підопічні Лучано Спаллетті вийшли вперед завдяки голу капітана Джованні Ді Лоренцо. А відразу після перерви Віктор Осімген подвоїв перевагу неаполітанців і встановив остаточний рахунок зустрічі.

Вашій увазі відео всіх голів матчу Салернітана - Наполі в дев'ятнадцятому турі Серії А:

Салернітана - Наполі 0:2
Голи: Ді Лоренцо, 45+3, Осімген, 48.

Володіння м'ячем: 25% - 75%
Удари: 5 - 9
Удари в площину: 2 - 4
Фоли: 14 - 15
Атаки: 63 - 172

Салернітана: Очоа - Данилюк (Самбія, 85), Дьомбер (Ловато, 16), Пірола, Брадарич - Кандрева, Кулібалі, Кавілья, Вілена (Валенсія, 73), Діа (Бонаццолі, 85) - Пьйонтек.

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Ррахмані, Кім, Руї - Ангісса, Лоботка, Зелінські (Ндомбеле, 85) - Лосано (Політано, 85), Осімген (Сімеоне, 89), Елмас.

Попередження: Брадарич, Пірола - Кім, Ндомбеле.