Практично рекорд: Ньюкасл ошелешив Тоттенгем, забивши п'ять голів за 21 хвилину

Лише одна команда в історії АПЛ відправила м'яч у сітку воріт суперника стільки ж разів за менший час.
2023 г., 23 квітня, 17:00
Ньюкасл - Тоттенгем / Getty Images

У рамках 32 туру чемпіонату Англії Ньюкасл приймає Тоттенгем.

"Сороки" буквально не стали відкладати вирішення питання про переможця матчу, впоравшись за 21 хвилину і забивши п'ять голів.

М'ячами відзначилися Джейкоб Мерфі та Александр Ісак, які забили дубль, а також Жоелінтон, на рахунку якого один м'яч.

Варто сказати, що колектив Едді Гау не побив рекорд "скорострільності", адже в 2019 році, Ман Сіті відправив у ворота Вотфорда п'ять м'ячів за 18 хвилин.

На момент написання новини в матчі перерва. Рахунок як і раніше 5:0 на користь господарів.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ньюкасл