Тоттенгем - Фулгем 2:0: огляд матчу та результат гри 23.10.2023

У чемпіонаті Англії продовжує залишатися одноосібний лідер - "шпори" Анге Постекоглу.
2023 г., 24 жовтня, 00:21
Джеймс Меддісон та Сон Хин Мін / Getty Images

У понеділок, 23 жовтня, в останньому матчі дев'ятого туру АПЛ пройшло Лондонське дербі між Тоттенгемом та Фулгемом.

У першому таймі команда Анге Постекоглу взяла гру під свій контроль, що принесло свої плоди.

Завдавши 10 ударів за 45 хвилин, один із них все ж таки опинився у воротах Бернда Лено. "Шпори" запресингували опонента на його половині і відібрали м'яч, який опинився у Сон Хин Міна.

Форвард зробив так, що два захисники "дачників" зіткнулися один з одним і з лінії штрафного майданчика завдав удару точно у верхній кут.

А практично одразу після перерви Тоттенгем подвоїв свою перевагу – і знову спрацював командний пресинг на чужій половині поля!

Цього разу Сону випала честь асистувати на Джеймса Меддісона, який зблизька переграв Лено.

Після цього гра трохи вирівнялася, але це ні до чого більше не призвело – матч завершився перемогою Тоттенгема з рахунком 2:0, яка повернула його на вершину таблиці АПЛ – "шпори" випереджають Манчестер Сіті та Арсенал на два очки.

Фулгем займає тринадцяту сходинку таблиці, заробивши за дев'ять турів одинадцять балів.