Одноклубники Ярмолюка потролили хавбека Тоттенхема

Ніл Мопе та Айвен Тоуні відсвяткували гол у ворота "шпор" у стилі Джеймса Меддісона.
31 січня, 22:50
Айвен Тоуні та Ніл Мопе / Getty Images

У рамках 22-го туру чемпіонату Англії Брентфорд Єгора Ярмолюка зустрічається з Тоттенхемом.

"Бджоли" вдало почали матч і до 15 хвилини повели в рахунку завдяки голу Ніла Мопе. Французький форвард разом зі своїм партнером Айвеном Тоуні вирішили своїм святкуванням потролити хавбека "шпор" Джеймса Меддісона.

Мопе і Тоуні повторили фірмове святкування Меддісона, який є великим шанувальником гри в дартс і не приховує свою пристрасть до цього виду спорту.

На момент написання новини в матчі триває другий тайм. Тоттенгем веде в рахунку - 2:1. Голи за лондонців забивали Дестіні Удоджі та Бреннан Джонсон.