Гарначо і Майну - перші тінейджери з часів Роналду, які забили в фіналі Кубка Англії

Аргентинець та англієць забезпечили в матчі проти Ман Сіті комфортну перевагу.
25 травня, 18:31
Алехандро Гарначо та Коббі Майну / Getty Images

В рамках фіналу Кубка Англії Манчестер Юнайтед в якості номінальних гостей грає проти Манчестер Сіті.

Після першого тайму "червоні дияволи" неочікувано вели в рахунку 0:2 завдяки голам Алехандро Гарначо та Коббі Мейну.

Як повідомляє OptaJoe, Гарначо та Мейну стали першими гравцями у віці до 19 років з часів Кріштіану Роналду, які забивали в фіналі Кубка Англії. Легендарному португальцю це вдалось рівно 20 років тому в матчі проти Мілволла, який завершився з рахунком 3:0.

Наразі триває другий тайм. Рахунок все ще 0:2 на користь колектива Еріка тен Гага.