Гвардіола: Мій план на гру проти МЮ був провальним

25 травня, 22:45
Пеп Гвардіола / Getty Images

В рамках фіналу Кубка Англії Ман Сіті неочікувано програв Манчестер Юнайтед.

Наставник "містян" Пеп Гвардіола прокоментував підсумки зустрічі. За словами іспанця, його план виявився провальним.

"Вітаю Манчестер Юнайтед з перемогою в Кубку Англії. Я думаю, що мій план на гру був невдалим.

Другий тайм був набагато, набагато кращим. Ми були більш інтенсивними, частково тому, що програвали з рахунком 2:0 і не мали чого втрачати. ​​Гра була напруженою. Ми пропустили перший гол, вони зробили хороший перехід з оборони в атаку під час другого, так що можу привітати «Юнайтед» за другий гол, який був нелегким.

На жаль, ми забили гол трохи пізно. Можливо, все могло бути інакше, але команда тиснула весь час, коли ми програвали.

У другому таймі ми тиснули весь час. Юнайтед - це завжди контратакувальна команда. У першому таймі була боротьба, але в другому ми були кращими. Загалом це хороша гра для фіналу.

Сьогодні я розчарований, це нормально, команди можуть програти фінали, але цей сезон був надзвичайним. Ми могли боротися за всі трофеї. Ми відпочинемо і повернемося наступного сезону.

Керівництво суперника повинно прийняти рішення про тен Гаґа. Він прекрасна людина і неймовірний тренер. Перемога у Кубку Англії важлива для них, як і минулого сезону для нас", - сказав Гвардіола.