Українець зіграв перший матч у новому клубі.
2022 г., 25 липня, 22:24
Андрей Ярмоленко / alainclub.ae

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко перебрався до Аль-Айну з ОАЕ у літнє трансферне вікно.

У понеділок, 25 липня, Аль-Айн у рамках підготовки до майбутнього сезону зустрічався з клубом п'ятого німецького дивізіону Ханкофен-Хайлінг.

Ярмоленко вийшов на поле у ​​другому таймі, проте результативними діями не відзначився.

Переможцем зустрічі стала команда Сергія Реброва, яка виграла гру з рахунком - 1:0. Єдиний гол був забитий у першому таймі.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону Ярмоленко залишив Вест Хем після закінчення контракту. У складі лондонської команди він провів 86 матчів, у яких забив 13 голів.