Як у старі-добрі часи: Роналду відзначився феноменальним голом у матчі азіатської Ліги чемпіонів

Португалець розрядив свою неробочу "гармату", завдавши удару з-за меж штрафного майданчика суперника.
2023 г., 25 жовтня, 00:49
Кріштіану Роналду / Getty Images

У вівторок, 24 жовтня, матчі Ліги чемпіонів проходили не лише в Європі, а й у Азії.

Кріштіану Роналду та його Ан-Наср на своєму полі приймали Аль-Духаїль у рамках третього туру турніру. І саме португалець став головним героєм зустрічі.

Спочатку на 25-й хвилині він виступив у ролі асистента для Андерсона Таліски, який відкрив рахунок у матчі. Після перерви Садіо Мане зробив рахунок 2:0 на користь саудівців, а потім Роналду створив справжній шедевр.

Кріштіану отримав м'яч праворуч у напівфланзі, змістився ближче до центру і завдав потужного удару з лівої ноги, з яким не впорався голкіпер.

Пізніше Роналду оформив дубль, а його команда ледь не втратила перемогу, оскільки катарський колектив почав відігравати відставання.

Але зрештою Ан-Наср здобув перемогу з рахунком 4:3, яка дозволяє йому утримувати лідерство в групі Е після трьох турів, маючи 100-й результат.