Зоря поступилася Легії у першому товариському матчі міжсезоння

Луганці розпочали підготовку до нового сезону з поразки.
2022 г., 8 липня, 21:17
Олександр Гладкий / ФК Заря

У п'ятницю, 8 липня, у Варшаві на місцевому стадіоні відбувся товариський матч між Легією та луганською Зорею. Для "чорно-білих" ця гра стала першою із зимових зборів. Зустріч завершилася вольовою перемогою поляків із рахунком 2:1.

На 26-й хвилині влучним ударом з 11 метрів рахунок у поєдинку відкрив Єгор Назарина. У господарів був шанс відновити паритет, реалізувавши пенальті, але Дмитро Мацапура упіймав м'яч, відправлений у лівий нижній кут воріт.

Однак під завісу першої половини Легія знову отримала право на 11-метрову, яку цього разу Пескейра зумів реалізувати. У середині другого тайму Мучі вивів поляків уперед – його гол став останнім у цьому матчі.

Варто зазначити, що з перших хвилин за команду Патріка ван Леувена вийшов В'ячеслав Чурко, який перебуває у Зорі на перегляді.

Легія - Зоря 2:1
Голи: Пескейра, 43 (пен.), Мучі, 67 – Назарина, 26 (пін.).

Легія: Тобіаш - Едрейчик, Роус, Вітеска, Рібейро, Мучі, Піх, Сліш, Пескейра, Баку, Крамер.

Зоря: Мацапура – Данченко, Імереков, Батагов, Сміян – Мішньов, Назарина, Чурко, Кабаєв, Луньов – Гладкий.