Гол Супряги допоміг Динамо перемогти Ліон у товариському матчі

Загалом кияни тричі вразили ворота суперника та виграли перший із двох поєдинків із "ткачами".
2022 г., 12 липня, 21:39
Динамо обіграло Ліон / twitter.com/ol

У вівторок, 12 липня, київське Динамо в рамках підготовки до нового сезону та старту кваліфікації Ліги чемпіонів запланувало проведення двох товариських матчів із французьким Ліоном.

Також ці поєдинки мають благодійний характер, а їх метою є збір коштів для допомоги Україні.

У першому з двох матчів, у якому зіграли переважно резервні склади команд, підопічні Мірчі Луческу здобули перемогу з рахунком 3:1.

Динамо могло відкривати рахунок на 20 хвилині, але Владислав Ванат не реалізував пенальті. Проте ще до перерви киян вивів уперед Денис Антюх.

У другому таймі за Динамо відзначився нападаючий Владислав Супряга, який повернувся з оренди в Сампдорії. Ліон скоротив відставання зусиллями Мохамеда Ель-Аруха, але під кінець зустрічі Вікентій Волошин встановив остаточний результат матчу.

Ліон - Динамо 1:3

Голи: Ель-Арух, 60 - Антюх, 28, Супряга, 57, В. Волошин, 86.

На 20-й хвилині Ванат не реалізував пенальті (штанга).

Ліон (стартовий склад): Ріу - Діоманде, Дюбуа, Ломамі, Озчакар - Бунаас, Ель-Арух, Толентіно Коельйо - Баркола, Діб, Кадевере.

Динамо: Бойко (Нещерет, 64) - Кравченко (Тимчик, 64), Сирота (Боль, 73), Бурда, Вівчаренко (Дубінчак, 64) - Шепелєв, Гармаш, Антюх (В. Волошин, 80), Андрієвський, Ванат - Супряга.

Сьогодні Динамо та Ліон також проведуть другий товариський матч Початок гри - о 22:00 за київським часом.

На ISPORT доступна відео онлайн-трансляція матчу Ліон - Динамо.