Дубль Мудрика приніс Шахтарю перемогу над Домжале

"Помаранчево-чорні" без проблем впоралися зі спаринг-партнером.
2022 г., 10 серпня, 22:23
Михало Мудрик / ФК Шахтер Донецк

У середу, 10 серпня, у Словенії в рамках свого благодійного туру передсезонної підготовки донецький Шахтар зустрівся з місцевим Домжале. Матч завершився розгромною перемогою "гірників" із рахунком 3:0.

Усі свої голи українці забили ще наприкінці перших 35 хвилин. На 11-й хвилині Михайло Мудрик реалізував пенальті, зароблений Георгієм Судаковим.

Через 20 хвилин Мудрик оформив дубль: вінгер втік віч-на-віч із воротарем, після чого подвоїв перевагу гостей. Усього через хвилину рахунок став розгромним завдяки голу Дмитра Топалова.

Домжале — Шахтар 0:3
Голи: Мудрик, 11, 32, Топалов, 33

Домжале: Мулалич – Клеменчич, Джурич, Шойссенгейр, Іленич – Гусмані, Маркуш – Пишек, Алич, Якупович – Дурдов.

Шахтар: Трубін - Михайличенко, Матвієнко, Конопля, Козік - Топалов, Бондаренко, Степаненко (Криськів, 66), Тотовицький, Судаков (Фаріна, 90+1), Мудрик.

Попередження: Мутавич - Бондаренко, Судаков.