Рейзлін: Я фізично радіти не можу, коли в нас вдома гинуть люди

Українець виграв медаль на чемпіонаті світу з фехтування.
2022 г., 20 липня, 22:37
Ігор Рейзлін / FIE
Ігор Рейзлін / FIE

Бронзовий призер Олімпійських ігор-2020 шпажист Ігор Рейзлін виграв бронзову медаль на чемпіонаті світу з фехтування.

За словами спортсмена, він мав проблеми зі здоров'ям із самого початку турніру.

"Ці змагання взагалі дуже важко далися, не вперше в житті та напевно не в останнє я фехтував, маючи проблеми зі здоров’ям. Коліно, яке мене турбувало впродовж сезону, вдалося більш-менш вилікувати до Каїру. Але напередодні вильоту на чемпіонат світу у мене почав боліти лікоть. Це така ж проблема, яка була перед Олімпіадою в Токіо у Богдана Нікішина.

Зранку на розминці я зрозумів, що взагалі нічого не можу робити та був дуже засмучений. Розпочинав змагання з думкою хоча б перший бій зачепити – з Романом Александровим з Узбекистану. А потім під час наступного поєдинку з голландцем Трістаном Туленом було ще й жорстке зіткнення: гарда в гарду, лікоть дуже сильно прострілило, знадобилася заморозка. Хоча в принципі в кожній зустрічі була мінімум одна така ситуація, коли було дуже боляче. Тому те, що вдалося здобути медаль навіть сьогодні, не кажучи вже про вчора, здається дивом".

Рейзлін також прокоментував свою стриману реакцію під час нагородження.

"Відверто кажучи, не було бажання якісь емоції проявляти на фоні того, що відбувається у нас на батьківщині. Я роблю усе від мене залежне, щоб показати результат і підняти прапор України. Але радіти, коли у нас вдома гинуть люди, я просто фізично не можу", - наводить слова Рейзліна офіційний сайт Федерації фехтування України.

На ISPORT доступний розклад та результати українських спортсменів.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ігор Рейзлін

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK