Парвіз Насібов програв чемпіону Азії та заробив срібло Олімпійських ігор

Українець був дуже близький до олімпійського золота.
8 серпня, 20:45
Саїд Есмаїлі - Парвіз Насібов / Getty Images

У четвер, 8 серпня, відбувся фінал з вільної боротьби (до 67 кг) між Парвізом Насібовим і Саїдом Есмаїлі.

Українець досить швидко заробив одразу три бали, а також мав шанс заробити ще в партері, але іранець успішно захистився. На тому перший період і завершився.

Другий період розпочався з миттєвої атаки Есмаїлі, заробивши два бали за переведення. А Насібов отримав попередження за пасивність, а іранець - технічний бал і вийшов уперед.

Досить швидко рахунок став 5:5, але іранський борець усе ще залишався попереду, але після відеоповтору рефері дали Есмаїлі ще один бал. До кінця бою українець так і не встиг дотиснути суперника - 6:5 та срібна медаль.

Нагадаємо, що ISPORT можна ознайомитися з ]розкладом і результатами виступів українських борців на Олімпіаді-2024.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Парвіз Насібов