Ірина Коляденко завоювала срібну медаль, програвши у фіналі представниці Японії

Українка приносить нашій збірній чергове "срібло".
10 серпня, 22:42
Сакура Мотокі - Ірина Коляденко / Getty Images

У суботу, 10 серпня, відбувся фінал з боротьби серед жінок (до 62 кг), де українці Ірині Коляденко протистояла японка Сакура Мотокі.

Ірина почала дуже агресивно і швидко отримала попередження від арбітра за захоплення, а потім попередження отримала і її суперниця, але вже за пасивність, а згодом і ще одне.

За хвилину до кінця періоду українка нарешті заробила перше очко в цьому протистоянні, проте японка нарешті знайшла момент для атаки і взяла два очки. До кінця періоду Мотокі зуміла зробити перекат і піти на перерву за рахунку 1:4.

Через проблеми з табло обидві спортсменки отримали кілька хвилин відпочинку. Після відновлення поєдинку Ірина знову пропустила атаку японки, і рахунок став уже 1:8. А в наступній атаці Мотокі вже довела поєдинок до перемоги, залишивши Коляденко зі срібною медаллю.

Нагадаємо, що ISPORT можна ознайомитися з розкладом і результатами виступів українських борців на Олімпіаді-2024.