Комаров та Пойда здобули для України ще дві медалі Паралімпіади-2024

За перший день змагань українці стали володарями чотирьох нагород.
29 серпня, 22:36
Олександр Комаров / Reuters

У четвер, 29 серпня, в Парижі відбулися фінальні запливи Паралімпіади 2024 року.

У чоловічому фіналі на 200 метрів вільним стилем у класі S5 виступив Олександр Комаров.

Український паралімпійський спортсмен завоював бронзову медаль, програвши переможцю Франческо Боккьярдо (Італія) 4.14 секунди.

А відразу після цього на дистанції опинилися жінки, яким належало подолати ту саму дистанцію вільним стилем у тому ж класі (S5).

Від України у фінальному запливі брала участь Ірина Пойда. Вона була близька до перемоги, але американка Таллі Кірні її все ж випередила на 0.66 секунди.

Нагадаємо, що трохи раніше Анна Гонтар стала бронзовою призеркою Паралімпіади 2024 року.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Паралімпіада