Українські шаблістки взяли бронзу на чемпіонаті Європи з фехтування

Українки здобули до скарбнички збірної четвертий комплект нагород континентальної першості.
2022 г., 22 червня, 18:40
Українки вибороли бронзові нагороди ЧЄ у командній шаблі / facebook.com/fencing.ukraine

Українські шаблістки стали бронзовими призерками чемпіонату Європи з фехтування, що проходить у турецькій Анталії.

Жіноча збірна у складі Ольги Харлан, Юлії Бакастової, Олени Кравацької та Олени Вороніної у поєдинку за третє місце здолала угорських суперниць.

У стартових раундах українки перемогли Польщу та Грецію, але у півфіналі зазнали поразки від Франції - 43:45.

У сутичці за бронзові медалі українські шаблістки, програючи на початку шість ударів, зуміли переломити хід зустрічі та вирвали перемогу у команди Угорщини - 45:41.

Зазначимо, що на нинішньому чемпіонаті Європи Україна здобула вже четвертий комплект нагород. Раніше шпажистка Влада Харькова стала чемпіонкою континентальної першості, чоловіча збірна взяла срібло у фехтуванні на шаблях, а жіноча виборола бронзові медалі в командній шпазі.