Україна виборола 13 медалей за другий день Всесвітніх ігор, піднявшись на друге місце у медальному заліку

Наші спортсмени стали призерами у чотирьох видах спорту.
2022 г., 10 липня, 11:05
Микола Бараннік / theworldgames.org

У Бірмінгемі (штат Алабама, США) продовжуються Всесвітні ігри-2022, участь у яких бере збірна України.

У другий день змаганнь наші спортсмени здобули 13 медалей у чотирьох видах спорту – чотири золоті нагороди, шість срібних та три бронзові. Українці взяли медалі у підводному плаванні, карате, паверліфтингу та сумо.

32-річна каратистка Аніта Серьогіна вперше у кар'єрі стала чемпіонкою Світових ігор. У вирішальній сутичці українка взяла реванш у суперниці з Перу за поразку у фіналі 2017 року.

Ще одну медаль у карате взяв чемпіон 2017 року Станіслав Горуна. Цього разу йому не вдалося вибороти найвищу нагороду – він поступився у фіналі першому номеру світового рейтингу і став срібним призером.

Дві медалі українці взяли у підводному плаванні на дистанції 400 м (монопласт). Софія Гречко стала другою у цій дисципліні, а Анастасія Антоняк – третьою.

Також українці успішно виступили у паверліфтингу – одразу троє українців піднялися на подіум. Микола Бараннік, який виступає у середній вазі, у напруженій боротьбі взяв срібло, а у важкій вазі Володимир Рисієв став чемпіоном, а Данило Ковальов – бронзовим призером.

Найуспішнішим видом спорту для українців у другий день змагань став сумо – одразу шість нагород завоювали наші спортсмени. Світлана Яромка стала чемпіонкою у важкій вазі (жінки), а Важа Даіаурі завоював золото у середній вазі (чоловіки).

Цікаво, що Яромка у фіналі перемогла іншу українку – Іванну Березовську, якій дісталося срібло. Також срібні нагороди у сумо вибороли Карина Колесник (середня вага, жінки) та Демід Караченко (легка вага, чоловіки).

Єдину бронзову нагороду цього дня у сумо приніс Україні Святослав Семикрас (легка вага, чоловіки).

За підсумками двох днів змагання Україна посідає друге місце в медальному заліку, поступаючись Колумбії. При цьому, за загальною кількістю виграних медалей, наша команда лідирує.