Україна завоювала шість медалей за сьомий день Всесвітніх ігор

Завдяки успішному виступу наша команда піднялася на четверте місце у медальному заліку турніру.
2022 г., 15 липня, 09:00
Аліна Мартинюк / theworldgames.org

У Бірмінгемі (штат Алабама, США) продовжуються Всесвітні ігри-2022, участь у яких бере участь збірна України.

У сьомий день змагань наші спортсмени здобули шість нагород у двох видах спорту – кікбоксингу та спортивному скелелазінні. В активі нашої команди дві срібла та чотири бронзи.

У скелелазінні в дисципліні швидкість бронзовим призером Всесвітніх ігор став 20-річний Ярослав Ткач. Примітно, що у чвертьфіналі українець перевершив свого титулованого співвітчизника Даніїла Болдирєва і вийшов у півфінал.

На цій стадії він програв дуель, але виявився сильнішим у сутичці за третє місце, показавши свій найкращий результат – 5:56 секунди.

Успішно наші спортсмени виступили у кікбоксингу – одразу п'ять українців претендували на медалі, і зуміли їх завоювати.

Орфан Сананзаде (до 63.5 кг) та Віталій Дубина (до 71 кг) стали срібними призерами Всесвітніх ігор, програвши у "золотих фіналах", а бронзові нагороди вибороли Дарина Іванова (до 52 кг), Аліна Мартинюк (до 60 кг) та Роман Щербатюк (понад 91 кг).

За підсумками семи днів змагань в активі України вже 32 медалі – це абсолютний рекорд українців за всю історію Всесвітніх ігор. Попереднє досягнення – 29 нагород.

У медальному заліку наша команда йде на четвертому місці, обійшовши за підсумками минулого дня збірну Колумбії.

Медальний залік Всесвітніх ігор-2022

1. Німеччина – 30 медалей (18 золотих + 2 срібні + 10 бронзових)