Ольга Харлан: результати на Гран-прі Сеула з фехтування на шаблях

Титулована українська шаблістка зупинилася за крок від фіналу.
2023 г., 29 квітня, 13:09
Ольга Харлан / FIE

Із 27 по 29 квітня в столиці Південної Кореї Сеулі проходить Гран-прі з фехтування на шаблях.

Українська олімпійська чемпіонка Ольга Харлан вийшла до півфіналу турніру, де зустрічалася з француженкою Сарі Бальцер. За підсумком поєдинку перемогу здобула представниця Франції, вигравши 15:10. Таким чином, Харлан завоювала бронзову медаль.

Іменита українська шаблістка починала виступи на Гран-прі зі стадії 1/32 фіналу і подолала на своєму шляху Сір'єль Р'ю з Франції, китаянку Шао Яці, представницю Південної Кореї Чон Ін Хе і Анну Мартон з Угорщини.

Результати Ольги Харлан на Гран-прі в Сеулі

• 1/2 фіналу: Ольга Харлан - Сара Бальцер (Франція) 10:15
  • 1/4 фіналу: Ольга Харлан - Анна Мартон (Угорщина) 15:7
  • 1/8 фіналу: Ольга Харлан - Чон Ин Хе (Південна Корея) 15:8
  • 1/16 фіналу: Ольга Харлан - Шао Яци (Китай) 15:6
  • 1/32 фіналу: Ольга Харлан - Сір'єль Р'ю (Франція) 15:10

Раніше повідомлялося, що Україна стала бронзовим призером Кубка світу з фехтування.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: фехтування Ольга Харлан