Команди Зінченка та Шевченка розійшлися миром у Game4Ukraine

Сподіваємося, що мир ми скоро побачимо не тільки на футбольному полі, а й у всіх куточках нашої країни.
2023 г., 5 серпня, 22:43

Сьогодні, 5 серпня, на Стемфорд Брідж відбувся благодійний матч Game4Ukraine між командами Андрія Шевченка та Олександра Зінченка.

У матчі взяли участь колишні зірки футболіста, чинні гравці та зірки шоу-бізнесу. Поєдинок завершився з рахунком 2:2.

Джерело: Getty Images

Рахунок у зустрічі мав відкривати Джек Вілшер, але його "чистий" гол був скасований боковим арбітром. У підсумку, перший повністю законний гол трапився на 38 хвилині, а його автором став Марк Нобл.

Через дві хвилини Кларенс Зеєдорф зрівняв рахунок і на цьому в першому таймі команди обмежилися.

Після перерви колективи знову обмінялися голами. За команду Зінченка забив Дарійо Срна, а за команду Шевченка відзначився Вільям Галлас.

Команда Шевченка - Команда Зінченка 2:2

Голи: Зеєдорф, 40, Галлас, 76 - Нобл, 38, Срна, 50